Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skin Doctors Relaxederm 50 ml


Ürün kodu: #4861
Son kullanma tarihi:

Tüm Skin Doctors Ürünleri

KIRIŞIKLIK VE MİMİK ÇİZGİLERİNİ GİDERİCİ

  % 0 İNDİRİMLİ 
193,99 TL 193,99 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!
SKİN DOCTORS RELAXEDERM 50 ML (KIRIŞIKLIK VE MİMİK ÇİZGİLERİNİ GİDERİCİ BAKIM KREM)


Açıklama :

Ciltteki kırışıklıkların, özellikle göz çevresi ve alında oluşan mimik çizgilerinin görünümlerini azaltmaya yardımcı olur.
Bilimsel çalışmalar, Relaxaderm içerisindeki aktif bileşenlerin ciltteki kırışıklıkların görünümlerini azaltmaya yardımcı olduğunu göstermiştir.
Tüm cilt tipleri için uygundur.

İçindekiler :

Relaxaderm, Argireline (Acetil Hexapeptide-3) içerir.
Argireline, özellikle göz ve alında, sık tekrarlanan yüz hareketlerinin neden olduğu mimik çizgilerinin görünümünü azaltır.
Asetil kolin salınımı üzerine yaptığı etki ile doğal yüz ifadesini kaybettirmeden kırışıklıkların oluşumuna sebep olan kas kasılmalarını rahatlatır.

Kullanım Şekli :

Temizlenmiş cilde sabah akşam olmak üzere günde iki kez uygulanır. Ardından nemlendirici bir ürün kullanılacaksa, 1-2 dakika beklenip sonra uygulanması önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.