Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skinceuticals Brightening Uv Defense Spf30 30ml


Ürün kodu: #21215
Son kullanma tarihi:

Tüm Skinceuticals Ürünleri

Yüksek güneş koruması spf30 30ml

  % 0 İNDİRİMLİ 
132,00 TL 132,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skinceuticals Brightening Uv Defense Spf30 30ml

Mexoryl SX ve XL ile cildi UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

Bu kozmetik özellikleri güçlü nemlendirici  ileri derecede UVA koruması sağlar.

Kullanım Şekli: Ürünü güneşe çıkmadan kısa bir süre önce uygulayınız. Korunmanın muhafaza edilmesi için, özellikle yüzmeden sonra, terleme durumunda veya terledikten sonra, sık sık ve bolca yeniden uygulayınız.

Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneşe maruz bırakmayınız. Güneşe fazla maruz kalmak tehlikelidir. Bir güneş koruma ürünü kullanmış olsanız bile güneşte uzun süre kalmayınız; çünkü hiçbir ürün size %100 bir koruma sağlamaz. Gözle temas etmesi durumunda hemen ve bol suyla durulayınız

Gündüz;

  • TEMIZLE & TONIKLE.
  • ÖNLE.
  • DÜZELT.
  • NEMLENDIR.
  • BRIGHTENING UV DEFENSE SPF 30 ILE KORU. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.