Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skinceuticals Hydrating B5 Masque 75ml


Ürün kodu: #21226
Son kullanma tarihi:

Tüm Skinceuticals Ürünleri

Hyaluronik asit ve b5 vitamini içeren yoğun nemlendirici maske

  % 0 İNDİRİMLİ 
209,00 TL 209,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skinceuticals Hydrating B5 Masque 75ml

Nemsiz  ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerinde önerilir. Nemsiz cildin kaybettiği nemi optimum seviyede tutar. Doğal nemlendirme faktörü (NMF) içerir.Cilde ışıltılı bir görünüm kazandırır. Jel formülü ile çok hafif ve hoş bir dokuya sahiptir.

Cildin optimum nem dengesini bulmasını sağlar.

Cilde yumuşaklık ve konfor kazandırır.

Cilt ışıltılı ve sağlıklı bir görünüme sahip olur.

Kullanım Şekli: Geceleri haftada 1 veya 2 kere kullanılır. Temizlenmiş ve toniklenmiş bir cilt üzerine kalın bir tabaka halinde tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. 10-15 dakika bekleyiniz. Cilt üzerinde kalan ürünü hafif masaj yapılarak sürünüz. Göz çevresinden uzak tutunuz.

Gece; 

  • TEMIZLE & TONIKLE.
  • DÜZELT.
  • HYDRATING B5 MASQUE ILE NEMLENDIR.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.