Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skinceuticals Resveratrol B E 30ml


Ürün kodu: #21235
Son kullanma tarihi:

Tüm Skinceuticals Ürünleri

Cilt yüzeyinde birikmiş olumsuzlukların giderilmesine yardımcı gece antioksidanı

  % 0 İNDİRİMLİ 
489,00 TL 489,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skinceuticals Resveratrol B E 30ml

Formülü, maksimum konsantrasyonda saf ve kararlı resveratrol,cildin antioksidan savunmasını güçlendirmeyi sağlayan baicalin ve E vitamini ile güçlendirilmiş gece bakımıdır.

Bu antioksidan cildin doğal savunmasını korumak ve güçlendirmek ile sağlıklı görünümünün sürdürülebilmesi için çevresel etkilere karşı bakım sağlar.

Kullanım Şekli: Akşamları yüz temizliğinden sonra kuru yüze uygulayınız. SkinCeuticals rejimiyle birlikte kullanınız.

Ürünün rengi zamanla içerisindeki aktif maddelere bağlı olarak değişebilir ancak formülün etkinliğinde bir değişiklik olmamaktadır

Gündüz;

TEMIZLEME

RESVERATROL B E ILE ÖNLEME

NEMLENDIRME

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.