Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skinceuticals Sheer Mineral UV Defense Spf50 50ml


Ürün kodu: #21240
Son kullanma tarihi:

Tüm Skinceuticals Ürünleri

Cilt problemlerine ve yaşlanma etkilerine karşı çift etki

  % 0 İNDİRİMLİ 
157,00 TL 157,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skinceuticals Sheer Mineral UV Defense Spf50 50ml

Hafif, tamamen minerallerden oluşan, günlük matlaştırıcı güneş koruması sunar.

Geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması sağlar.

“Çalkala ve uygula” konsepti sayesinde içindeki aktif içeriklerin eşit oranda yayılımını sağlayarak her bir damlada aynı etkinlik sunar.

Paraben içermez ve komedona yol açmaz.

Kullanım Şekli: Ürünü kullanımdan önce iyice çalkalayınız. Güneşe çıkmadan kısa bir süre önce uygulayınız. Korunmanın muhafaza edilmesi için, özellikle yüzmeden sonra, terleme durumunda veya terledikten sonra, sık sık ve bolca yeniden uygulayınız.

Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneşe maruz bırakmayınız. Güneşe fazla maruz kalmak tehlikelidir. Gözle temas etmesi durumunda hemen ve bol suyla durulayınız.

Gündüz;

  • TEMIZLE & TONIKLE.
  • ÖNLE.
  • DÜZELT.
  • NEMLENDIR.
  • SHEER PHYSICAL UV DEFENSE SPF 50 ILE KORU
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.