Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode 24h Cell Energizer Cream 50ml


Ürün kodu: #7461
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

24 Saat Etkili Nemlendirici, Sıkılaştırıcı, Canlandırıcı Krem

  % 0 İNDİRİMLİ 
149,00 TL 149,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode 24h Cell Energizer Cream-50 ml
24 saat hücreye enerji veren krem

Açıklama :

24 Saat Etkili Nemlendirici,Sıkılaştırıcı,Canlandırıcı Krem - Hücrelerin ve cildin savunma sisteminin yenilenmesini uyaran aktif maddeler içerir. Cildin yaşlanma etkilerini geciktirir. Besleyici ve yenileyici etkisi ile yıpranmış ciltleri sıkılaştırır. İnce çizgi  ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Cildiniz tüm canlılık ve parlaklılığını yeniden kazanır. Yoğun enerji veren krem, 24 saat hücre yenilenmesi ve cilt savunma mekanizmasını kuvvetlendirerek , erken yaşlanma belirtileriyle savaşır. Cildinizin gençlik gücünü ve sıkılığını yeniden keşfedin. 

Kullanma Şekli  : Tüm cilt tipleri için geliştirilmiştir. Gündüz ve/veya gece yoğun bakım programı olarak kullanılır. Temizlenmiş yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Gözle temas etmesini önleyerek yukarıya doğru dairesel hareketlerle tamamen yedirin. Optimum düzeyde sıkılık elde etmek için  Yoğun Sıkılaştırıcı Serum’un ardından kullanın.Özellikle yorgun, cansız ve toksin birikimi olan ciltler için geliştirilmiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.