Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Brightening Eye Contour Cream


Ürün kodu: #7473
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Yoğun Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
149,00 TL 149,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Brightening Eye Contour Cream
Yoğun Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi 

Açıklama :

Yoğun Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi - Biowhite® bitkisel komplexin aydınlatıcı etkisi CM- Glucan’ın iyileştirici ve Titanyum dioksitin koruyucu etkileri ile birleşti. Skincode Switzerland ESSENTIALS bir göz ürünününden bekleyebileceğiniz  etkiyi üstün İsviçre Teknolojisi ile bir araya getirdi. Bu ürün aydınlatıcı, nemlendirici, kırışıklık azaltıcı ve hücre onarıcı etkisiyle 4 etkiyi bir arada bulabileceğiniz bir göz çevresi bakım kremidir.Yoğun Biowhite® bitkisel kompleksin içeriği ile göz altı morluklarında ve mikrodolaşımı düzenleyen içeriği ile göz altı torbalanmalarında kısa sürede etki göreceksiniz.

Kullanma Şekli : Koyu lekelenme problemi olan göz çevreleri için geliştirilmiştir. Cilt ve göz makyaj temizliğinizden sonra,cildinize uygun nemlendiriciden önce kullanınız.Sabah ve akşam göz çevresine yeterli miktarda uygulanır. Tamamen emilene kadar hafifçe masaj yapılarak uygulanmalıdır. Uygun skincode bakımı ile işlemi sürdürün.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.