Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Cellular Anti Aging Cream 50ml


Ürün kodu: #7480
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hücresel Yaşlanma Giderici Krem

  % 0 İNDİRİMLİ 
299,00 TL 299,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skincode Cellular Anti-Aging Cream - 50 ml
Hücresel Yaşlanma Giderici Krem

Açıklama :

Hücresel Yaşlanma Giderici Krem - Hücrelerin kendilerini yenilemesini ve metabolizmasını harekete geçirip cildin en derin tabakalarında kolajen sentezini arttırarak cilde yoğun nem ve rahatlama sağlar. ACR kompleksi ve Dermaxly ile zenginleştirilmiştir olan bu krem, anında yumuşaklık ve canlanma sağlar.

Kullanma Şekli : Her sabah ve/veya akşam temizlenmiş ve toniklenmiş yüz,boyun ve dekolte bölgesine yukarı doğru yumuşak hareketlerle tamamen yedirerek uygulanır.Göze temas ettirmekten kaçınılmalıdır.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.