Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Cellular Cleansing Milk 200ml


Ürün kodu: #7476
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hücresel Temileyici Süt

  % 0 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 109,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Cellular Cleansing Milk - 200 ml
Hücresel Temileyici Süt

Açıklama :

Hücresel Temizleyici Süt - Bu hücresel temizleyici süt,  yüksek konsantre ile seçkin organik Aktif Hücresel Canlandırıcı (ACR Kompleks) ile formüle edilmiştir. Bu formül doğal koruma sistemlerini ve onarım mekanizmalarını güçlendirmek  suretiyle cildin hücresel yenilenme ve metobolizma süreci üzerinde uyarıcı etki yapmaya yardımcı olur. Yumuşatıcı ve rahatlatıcı bir etki bırakan temizlik sütü her türlü makyajı, ölü hücreleri ve kirleri üst deriye zarar vermeden derinlemesine temizler. Temizlik, pürüzsüzlük ve rahatlık duygusu verir.

Kullanma Şekli : Kuru ve olgun ciltler için geliştirilmiştir. Sabah ve akşam yüze ve boyuna nazikce pamuk yardımı ile silerek kullanabilirsiniz. Gözlere temas etmesini önleyin. Bol ılık su ile durulayın. Ardından Cellular Revitalizing Toner (Hücresel Canlandırıcı Tonik) uygulayın

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.