Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Cellular Cream 50ml


Ürün kodu: #7479
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hücresel Krem

  % 0 İNDİRİMLİ 
199,00 TL 199,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skincode Cellular Cream - 50 ml
Hücresel Krem

Açıklama :

Hücresel Krem - Vitaminler yönünden zengin olan bu ipeksi ve hafif  dokulu krem yüksek konsantre ile seçkin organik Aktif Hücresel Canlandırıcı (ACR Kompleks) ile formüle edilmiştir. Bu formül, doğal koruma sistemlerini ve onarım mekanizmalarını güçlendirmek suretiyle cildin hücresel yenilenme ve metabolizma süreci üzerinde uyarıcı etki yapmaya yardımcı olur. Çabuk emilen bu krem cildinizin su ve oksijen dengesini  düzeltir. Yorgun, stresli ve yıpranmış cildin yeniden sıkılık, parlaklık, yumuşaklık ve esneklik kazanmasına yardım eder. Cildi çevre kirliliği ile birlikte  UVA ve UVB ışınlarının günlük zararlı etkilerine karşı korur. . Yorgun cildin nem dengesini, cildin nefes alma sistemini ve esnekliğini iyileştirir. Hücresel Krem uzun sürece kalıcı gözle görülür bir sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir. Cilde enerji, ve canlanma hissinin yanı sıra  benzersiz bir rahatlama duygusu verir.

Kullanma Şekli : Tüm cilt tipleri için uygundur özellikle Kuru ve olgun ciltlere tavsiye edilir. Sabahları ve akşamları  temiz cilde uygulayınız. Tam olarak emilene kadar  yüz, boyun ve dekolteye  özenle masaj yaparak kullanınız. Gözlere temas etmesini önleyiniz. Mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için Hücresel Sıkılaştırıcı Yüz Jelini kremden önce uygulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.