Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Cellular Eye Contour Cream


Ürün kodu: #7482
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hücresel Göz Çevresi Kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
174,00 TL 174,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skincode Cellular Eye Contour Cream - 15 ml
Hücresel Göz Çevresi Kremi

Açıklama :

Hücresel Göz Çevresi Kremi - Hafif,  kadifemsi bir dokuya sahip ve vitaminler yönünden zengin olan bu krem, yüksek konsantre ile özel organik Aktif Hücresel Canlandırıcı (ACR Kompleks) ile formüle edilmiştir. Cildin hücresel yenilenme ve metabolizma süreci üzerinde uyarıcı etki yapmaya yardımcı olur.  Krem göz çevresindeki hassas bölgeyi sıkılaştırmak için yumuşak ve başarılı bir bakım görevi yapar. Göz çevresi çizgilerini ve kırışıklıkları giderir göz çevresinde oluşan halkaları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.Yorgun göz şişliklerini etkili bir şekilde azaltarak esneklik sağlar.Bu krem size inanılmaz tazelik, şeffaflık duygusu verir. .Bakışlarınıza net bir   parlaklık ve canlılık kazandırır. 

Kullanma Şekli : Olgun göz çevresi için onarıcı canlandırıcı özelliktedir. Sabah akşam piyano hareketleri ile uygulayınız. Önceden temizlenmiş göz çevresine dikkatle ve tamamen emilene kadar masaj yapınız. Makyaj altı olarak ideal bir üründür 
 
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.