Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Cellular Eye Zone Serum


Ürün kodu: #7481
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Anında Etkili Hücresel Göz Çevresi Serumu

  % 0 İNDİRİMLİ 
159,01 TL 159,01 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skincode Cellular Eye Zone Serum - 15 ml
Anında Etkili Hücresel Göz Çevresi Serumu

Açıklama :

Anında Etkili Hücresel Göz Çevresi Serumu - İnce dokulu bu serum, yüksek konsantre ile seçkin organik Aktif Hücresel Canlandırıcı (ACR Kompleks) ile formüle edilmiştir. Bu formül, doğal koruma sistemlerini ve onarım mekanizmalarını güçlendirmek sureti ile cildin hücresel yenileme ve metabolizma süreci üzerinde uyarıcı etki yapmaya yardımcı olur. Bu özel serum, gözle görülür bir şekilde göz çevresindeki çizgi ve kırışıklıkları anında en aza indirger. İçeriğindeki buğday proteinleri kırışıklıklar arasına girerek anında genç bir görünüm kazandırır.Şişkinlikleri önemli ölçüde azaltarak göz altı torbalanmalarını gidererek yorgun cildin gerginliğini alır. Cildiniz bir kaç dakika içinde daha yumuşak ve daha esnek bir görünüm kazanır. Özellikle nazik göz bölgesi için hazırlanmıştır. Hızlı gözle görülür sıkılaştırıcı ve ferahlatıcı bir etki sağlar.

Kullanma Şekli : Tüm cilt tipleri için uygundur. Sabahları ve akşamları veya herhangi bir zamanda, süratli bir sıkılaştırıcı etki elde etmek için kullanabilirsiniz. Hafif dokunuşlarla göz çevresine piyano hareketleri ile küçük miktarda uygulayın. Makyaj altı olarak ideal bir üründür.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.