Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Cellular Perfect Skin Capsules


Ürün kodu: #7483
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hücresel Cilt Kapsulü

  % 0 İNDİRİMLİ 
319,00 TL 319,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skincode Cellular Perfect Skin Capsules 45 pcs
Hücresel Cilt  Kapsulü

Açıklama :

Hücresel Cilt Kapsülü - Bu keyif veren ipeksi serum kuvvetli antioksidan etkisiyle cildi serbest radikallerden kurtararak hücre yaşlanmasına karşı destekleyici bir görev üstlenir.

Her kapsül %100 bitkiseldir.
Her kapsül çok güçlü bir antioksidan’dır.
Her kapsül mükemmel bir Anti-Aging’dir.
Kapsüllerin herbirinin içerdiği Sodyum Hyraluronate size sağlıklı ve genç bir cilt sağlarken, Ginseng ektresi  hücrelerinizin oksijenle beslenmesini destekler, Centella Asiatica sayesinde yara iyileştirici etkisini hisseder, Fosfolipid ve Üzüm Çekirdeği Ekstreleri ile cildinizin erken yaşlanma faaliyetlerini durdurabilirsiniz. Sphingolipid kompleksi ile cildinizin dış etkilerle oluşan hasarlarını tamir edebilir, Polifenol Kompleksleri ile güçlü  bir anti-aging  ve mükemmel bir nemlenme alır ve aynı zamanda yaşlanma etkilerinide azaltabilirsiniz.
Tüm bu bitki özleri ile cildiniz;  anında ipeksi yumuşak, pürüzsüz gençlik ışıltısı ile dolu ve parlak bir görünüm kazanacak.
Koruyucu kimyasallar  ve Koku verici maddeler içermez.

Kullanma Şekli : Tüm cilt tipleri için uygundur.Temiz yüze ve boynunuza uygulayınz. Tekbaşına veya nemlendirici ile birlikte yada makyaj öncesi uyguluyabilirsiniz
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.