Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Cellular Power Concentrate Serum


Ürün kodu: #7484
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hücresel Güçlendirici Serum

  % 0 İNDİRİMLİ 
319,00 TL 319,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Skincode Cellular Power Concentrate Serum 6x3 ml
Hücresel Güçlendirici Serum

Açıklama :

Hücresel Güçlendirici Serum - Bu güçlendirici serum, teknoloji ve bilimin en yeni buluşlarından olup stres altında, yorgun ve fotoyaşlanmaya bağlı cilt sorunlarını gidermede etkilidir. Hücre fonksiyonlarının geri kazanılmasını sağlar. Çevreden kaynaklanan hasarlara karşı cildi korur. Nem kaybını önler ve cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar.

Kullanma Şekli : Yorgun ve çevrenin etkisiyle zarar görmüş ciltte yoğun ve stres giderici olarak kür şeklinde uygulanabileceği gibi ,cildi güçlendirmeye ihtiyaç duyulduğu zaman da gerekli sıklıkta kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam temizlenmiş ve toniklenmiş yüz ve boyun bölgesine sürünüz. En iyi sonucu almak için ardından uygun Skincode gündüz veya gece kremi uygulayınız.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.