Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Cellular Revitalizing Toner 200ml


Ürün kodu: #7477
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hücresel Canlandırıcı Tonik

  % 0 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 109,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Cellular Revitalizing Toner - 200 ml
Hücresel Canlandırıcı Tonik

Açıklama :

Hücresel Canlandırıcı Tonik - Bu hücresel canlandırıcı tonik ; yüksek konsantre ile seçkin organik Aktif Hücresel Canlandırıcı (ACR- Kompleks) ile formüle edilmiştir. Bu formül, doğal koruma sistemlerini ve onarım mekanizmalarını güçlendirmek suretiyle cildin hücresel yenilenme ve metabolizma süreci üzerinde uyarıcı etki yapmaya yardımcı olur. Her türlü makyaj ve kir izini ortadan kaldırarak cilde ferahlık ve rahatlama hissi verir. Cildin saf tazeliğini somutlaştıran Hücresel Canlandırıcı Tonik temizlik işlemini tamamlar. Makyaj kalıntılarını ve kirlerini etkili bir şekilde temizlerken cildi nemlendirir. Cilde ferahlık hissi vererek inanılmaz bir şekilde yumuşatır.

Kullanma Şekli : Kuru ve olgun ciltler için geliştirilmiştir. Sabah ve akşamları yüz ve boyun bölgenizi nazikce temizleyiniz. Gözle temas etmesini önleyiniz. Ardından uygun  Skincode Exclusive bakımınını uygulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.