Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Daily Defense & Recovery Cream Spf 30 40 ml


Ürün kodu: #18821
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Günlük Koruyucu ve Yeniden Yapılandırıcı Gündüz Kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
178,99 TL 178,99 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Skincode Daily Defense & Recovery Cream Spf 30 40 ml - Günlük Koruyucu ve Yeniden Yapılandırıcı Gündüz Kremi
 
Son derece kolay emilen bu ince dokulu krem, cildinizi gün boyu keyifli ve rahat hissettirir.Cildi UV radyasyonunun, hava kirliliği ve serbest radikallerin vereceği zararlardan korur.Cildin kendi savunma ve onarma mekanizmasını harekete geçirir.Cilt sağlığına ve güzelliğine katkı sağlar.Cilde yoğun ve uzun süreli nem sağlar. Dermotolojik olarak test edilmiştir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanma Şekli: Her sabah önceden temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Yoğun güneşe maruz kalmanız gerekirse 3–4 saat ara ile tekrarlayınız. Gözlere temas ettirmeyiniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.