Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Diamond Cilt Bakım Kiti


Ürün kodu: #20336
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

3 Adımda Elmas Bakım

  % 0 İNDİRİMLİ 
158,00 TL 158,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!

Skincode Diamond Cilt Bakım Kiti

Skincode Cellular Revitalizing Toner 200mL. 

Doğal koruma sistemlerini ve bakım mekanizmalarını güçlendirmek suretiyle cildin yüzeysel yenilenme süreci üzerinde uyarmaya yardımcı olur. Her türlü makyaj ve kiri ciltten arındırarak cilde ferahlık ve rahatlık hissi verir. Cildi canlandırarak cilde enerji verir.Makyaj kalıntılarını ve kirlerini temizlerken cildi nemlendirir. Cilde ferahlık hissi vererek cilde yumuşaklık kazandırır. 

Skincode Cellular Perfect Skin Capsules 5mL.

Skincode Cellular Perfect Skin Capsules, anti-aging bakım ürünüdür.İpeksi yapıya sahiptir.Kuvvetli antioksidan olarak cildi çevresel etkenlerden kurtararak cilt görünümü yaşlanmasına karşı destekleyici bir görev üstlenir.Her kapsül %100 bitkiseldir,Her kapsül çok güçlü bir antioksidan’dır, Her kapsül bir Anti-Aging’dir.Koruyucu kimyasallar  ve Koku verici maddeler içermez.

Skincode Cellular Anti-Aging Cream 15mL.

Skincode Cellular Anti-Aging Cream, cilt yüzeyinde yaşlanma karşıtı bakım kremidir.Cilt yüzeyinin kendisini yenilemesini ve cildin yüzeyindeki tabakalarda elastikiyet sentezini arttırarak cilde yoğun nem ve rahatlama sağlar. ACR kompleksi ve Dermaxly ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Uygulandığı anda cilde yumuşaklık verir ve canlandırır. 

Kullanım Şekli:

 Skincode Cellular Revitalizing Toner 200mL.

Bir miktar pamuk yardımı ile cilde uygulayarak cildinizi temizleyin.

Skincode Cellular Perfect Skin Capsules 5mL.

Temiz yüze ve boynunuza masaj eşliğinde uygulayınız. Tek başına veya nemlendirici ile birlikte ya da makyaj öncesi uygulayabilirsiniz.

Skincode Cellular Anti-Aging Cream 15mL.

Temizlenmiş cilde nazik masaj eşliğinde uygulayın. 

Kullanım Sıklığı:

Setteki tüm ürünleri sabah / akşam kullanılabilinir.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.