Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Extra Gentle Skin Refiner


Ürün kodu: #7470
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Ekstra Hassas cilt yenileyici

  % 0 İNDİRİMLİ 
139,00 TL 139,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Extra Gentle Skin Refiner - 75 ml
Ekstra Hassas cilt yenileyici

Açıklama :

Ekstra Hassas Cilt Yenileyici - Elma ekstresi, salatalık ekstresi, ginseng ekstresi ve A.H.A. içeren krem formundaki bu ürün, cildi tahriş etmeden ölü hücreleri cilt üzerinden uzaklaştırarak derin bir temizlik sağlar. Cildi canlandırır, berrak pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Kullanma Şekli : Cildin günlük temizliğini yaptıktan sonra göz çevresine yakınlaştırmadan (kaz ayağına gelebilir) yüzünüze ve boynunuza ince bir tabaka şeklinde uygulayıp,10 dakika bekledikten sonra bol su ile durulayınız.(Hassas ciltte 5 dk. bekletilir.) Uygun Skincode ürünü ile bakımınızı tamamlayınız. İhtiyaca göre haftada 1 ya da 2 kez uygulayınız.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.