Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Firming Body Shield SPF 30 150 ml


Ürün kodu: #18823
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Güneşin zararlarından korunurken vücut bakımınızı da yapabilirsiniz

  % 0 İNDİRİMLİ 
116,82 TL 116,82 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Skincode Firming Body Shield SPF 30 150 ml

Güneşin zararlarından korunurken vücut bakımınızı da yapabileceğiniz, güzelliği ve sağlığı bir arada sunan güneş koruyucu krem. Bu hafif, yağsız losyon UVA ve UVB ışınlarına karşı sizi korurken tek bir ürünle vücudunuza olumlu birçok etkiyi de bir arada sunar. Piyasada eşi olmayan, çok amaçlı, özel formüllü bu güneş koruyucu kremin teninizin tonunu sağlıklı bir şekilde sağlaması dışında vücudunuza nemlendirme, onarma, çatlakları giderme, elastikiyet, sıkılaştırma ve dolayısıyla da ince bir görünüme kavuşturma gibi olumlu etkileri de vardır. Siz güneşin tadını çıkarırken vücudunuzu korur, cildinizi yumuşacık, ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Kullanma Şekli
Güneşe çıkmadan 20 dk. önce tüm vücuda uygulanır. Etkili koruma için yüzme, yıkanma ve havlu ile kurulanma sonrası tekrarlanmalıdır. Haricen kullanılır. Gözlere temas ettirmeyiniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.