Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Firming Eye Zone Gel 20ml


Ürün kodu: #7466
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Sıkıştırıcı göz bölgesi jeli

  % 0 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 109,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Firming Eye Zone Gel - 30 ml
Sıkıştırıcı göz bölgesi jeli

Açıklama :

Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Jeli - Hassas göz bölgesi için gerçek bir "zaman-savaşçısı”dır. Bu hafif jel hemen gösterdiği sıkılaştırıcı etkiyle cildi nemlendirir ve enerji verir. Göz altındaki kesecikleri,şişlikleri, çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Göz bölgesi canlı ve daha genç görünür. Bakışlarınız canlılık ve parlaklık kazanır. Göz hekimlerince test edilmiştir.

Kullanma Şekli : Sabah ve akşamları göz çevresine ince tabaka halinde uygulayın ve emilene kadar hafif dokunuşlarla yedirin. Uygun Skincode bakımı ile işlemi sürdürün.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.