Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Gentle Cleansing Lotion 200ml


Ürün kodu: #7458
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hassas Temizleme Losyonu

  % 0 İNDİRİMLİ 
69,00 TL 69,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Gentle cleansing lotion - 200 ml
Hassas temizleme losyonu

Açıklama :

Hassas Temizleme Losyonu - Bu yumuşak ve ipeksi losyon cildi temizler, etkili bir şekilde ve derinin doğal dengesini bozmadan kirlerden ve makyajdan arındırır. Cilde yumuşaklık ve tam bir temizlik kazandırmaya yardımcı olur. Cildi makyaj, ölü hücreler ve çevresel kirlerden doğal nem dengesini bozmadan temizler ve tazeler. Cilt temizlenir, rahatlar, nemlenir ve yumuşar.

Kullanma Şekli : Normal ve kuru ciltler için geliştirilmiştir Sabah ve akşam makyaj silme pamuğunu ıslatıp, yüz ve boynunuzu masaj yaparak silin. Gözlere temas etmesini önleyin. Bol ılık su ile durulayın ve tonik sürün.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.