Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Gentle Eye & Lip Make Up Remover 100ml


Ürün kodu: #7467
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Göz ve Dudak Makyaj Temizleme Jeli

  % 0 İNDİRİMLİ 
69,00 TL 69,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Gentle Eye & Lip Make Up Remover - 100 ml
Hassas göz makyaj temizleyici

Açıklama :

Yumuşatıcı Göz Çevresi Makyaj Temizleyicisi - Gözyaşının PH düzeyini bozmadan, tümmakyaj artıklarını mükemmel bir şekilde temizler. Göz çevresini yumuşatır ve nemlendirir. Hassas kirpikleri korur ve besler.

Kullanma Şekli : Hassas veya lens kullanılanlar dahil tüm  gözler için geliştirilmiştir. Makyaj silme pamağunu ıslatarak makyajınızı temizleyin.Uygun temizlik ürünü ile temizliği tamamlayınız.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.