Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Intensive Lifting Serum 30ml


Ürün kodu: #7462
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Yoğun Sıkılaştırıcı Serum

  % 0 İNDİRİMLİ 
149,00 TL 149,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Intensive Lifting Serum - 30 ml
Yoğun elastikiyet kaynağı serum

Yoğun Sıkılaştırıcı Serum - Yorgun cildinize güle güle! Bu zengin,  ferahlatıcı bileşim profilinizi kısa sürede “yükselterek” cildinizin sıkılık ve ferahlık kazanmasına yardımcı olur. Kullanır kullanmaz cildinizde sıkılık,  canlılık ve pürüzsüzlük hissedeceksiniz.
Bu yoğun etkili serum, yorgun ciltler için tasarlanmıştır ve yaşlanma etkilerini önler.   Canlandırıcı ve nemlendirici aktif bileşenleri cildin yüzeyini düzgünleştirici yumuşatıcı  sıkılaştırıcı bir etki gösterir.

Kullanma Şekli

 Elastikiyetini kaybetmiş ciltler için geliştirilmiştir. Sabah ve akşam temizlenmiş yüzünüze ve boynunuza uygulayınız. Gözlere temas etmesini önleyerek tamamen yediriniz. Uygun Skincode bakımı ile işlemi sürdürünüz. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.