Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Intensive Moisturizing Emulsion Spf10 50ml


Ürün kodu: #7463
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Hızlı Nemlendirici Emülsiyon

  % 0 İNDİRİMLİ 
119,00 TL 119,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Instant Moisturizing Emulsion Spf10-100 ml
Hızlı nemlendirici emülsiyon

Açıklama :

Hızlı Nemlendirici Emülsiyon  spf 10 - Susamış cilde paydos. Tüm gün boyunca kısa sürede etkisini göstererek uzun süre kalıcı bir nemlenme sağlar. Zararlı UV ışınlarına karşı korur. Cildi gün içinde yumuşatarak rahatlatır. İçindeki besleyici ve canlandırıcı maddeler ciltteki kuruluktan kaynaklanan kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Cilde parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.

Kullanma Şekli : Tüm cilt tipleri için geliştirilmiştir. Sabahları temizlenmiş yüzünüze ve boynunuza uygulayınız. Gözlere temas etmesini önleyiniz.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.