Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Lifting Moisture Mask 75ml


Ürün kodu: #7468
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Nemlendirici Sıkılaştırıcı Maske

  % 0 İNDİRİMLİ 
129,00 TL 129,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Lifting moisture mask - 75 ml
Nemlendirici elastikiyet maskesi

Açıklama :

Nemlendirici Sıkılaştırıcı Maske - Bu hafif ve şeffaf jel kıvamındaki maske yorgun ciltleri hızlı bir şekilde yenilemeye, nemlendirmeye, sıkılaştırmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur.içeriğindeki E Vitamini ile,cildin sıkılaştırılmasını ve esnekliğini,C vitamini ile de cildin  zararlı etkilere karşı direncini güçlendirir.Sadece 10 dakika sonra, cildiniz ferahlar, sıkılaşır, tazelenir ve enerji kazanır.

Kullanma Şekli : Elastikiyetini kaybetmiş, nemsiz ciltler için geliştirilmiştir. Temizlenmiş yüzünüze ve boynunuza  ince tabaka halinde uygulayın. Gözlere temas etmesini önleyin. Minumum 10 dakika kadar etki etmesini bekleyip ılık su ile durulayın Ardından uygun Skincode bakım ürünlerini kullanın.Haftada 1 yada 3 gün uygulayın.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.