Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Protective Day Cream Spf 12 50ml


Ürün kodu: #7464
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Koruyucu gündüz kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
129,00 TL 129,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Protective day cream spf 12 - 50 ml
Koruyucu gündüz kremi

Açıklama :

Koruyucu Gündüz Kremi spf 12 - Hassas ciltlerin gerginliğini alan ve derinlemesine nemlendiren kadifemsi "susuzluk giderici" krem. UV ışınlarına ve serbest radikallere karşı kalkan görevi görür ve erken yaşlanma ile savaşır. Uzun süre kalıcı, rahatlatıcı ve koruyucudur.

Kullanma Şekli : Normal ve kurumaya eğilimli ciltler için geliştirilmiştir. Her sabah temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanmalıdır. Göz çevresine temas etmesini önleyerek, yukarıya doğru dairesel hareketlerle tamamen yediriniz. Akşam,  Onarıcı Gece Kremi uygulayabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.