Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Purifying Cleansing Gel 125ml


Ürün kodu: #7459
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Arındırıcı temizleme jeli 125ml

  % 0 İNDİRİMLİ 
69,00 TL 69,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Purifying cleansing gel - 125 ml
Arındırıcı temizleme jeli

Açıklama :

Temizleyici Arındırıcı Jel - Bu  bol köpüklü yumuşak jel , cildi temizler, etkili bir şekilde  derinin doğal dengesini bozmadan kirlerden, makyajdan ve yağ kalıntılarından  arındırır. Derinlemesine temizler. Cildin doğal yağ ve nem dengesini koruyarak pürüzsüz, duru ve yumuşak bir görünüm kazandırır.

Kullanma Şekli : Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiştir. Sabah ve akşam nemli yüze ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle köpürterek uygulayınız.Gözlere temas etmesini önleyiniz.Bol ılık su ile durulayın ve ardından dengeleyici tonik kullanınız.

 
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.