Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Purifying Mask 75ml


Ürün kodu: #7469
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Yenileyici arındırıcı maske

  % 0 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 109,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Purifying Mask - 75 ml
Yenileyici arındırıcı maske

Açıklama :

Yenileyici Arındırıcı Maske - Bu arındırıcı maske, cilt üzerinde aktif bir temizlik sağlarken cildi yeniler. Yağ bezlerinin salgılama oranını normal düzeye getirerek bakterilerle mücadeleye yardımcı olur. Yatıştırıcı ve rejenerasyon özellikleri sayesinde cildin doğal güzelliğini ve ışıltısını geri kazanmasını sağlar.

Kullanma Şekli : Haftada bir ya da iki kez veya ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılanınız. Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine yoğun bir tabaka şeklinde uygulayınız. Göz ve dudak bölgesine uygulamaktan kaçınınız. 10-15 dk. ciltte bekletildikten sonra fazlası bir kağıt mendille nazikçe temizlenir ve sonra da ılık su ile durulayınız. Uygun Skincode ürünleri ile bakıma devam ediniz.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.