Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Regenerating Night Cream 50ml


Ürün kodu: #7465
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Onarıcı Gece Kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
149,00 TL 149,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Regenerating Night Cream  - 50 ml
Onarıcı gece kremi

Açıklama :

Onarıcı Gece Kremi -     Siz uyurken cildinizi şımartan ipeksi bir kremdir. Cildinizi canlandırır ve hücrelerinizin yaşam fonksiyonlarını besler. Cildin esnekliğinin ve sıkılığının arttırılmasını, çizgi ve kırışıklıkların azalmasını tüm cilt faaliyetlerinin gece yeniden düzenlenmesini sağlar. Sabah gerginliği alınmış, rahatlamış ve canlanmış bir cilt ile uyanacaksınız.

Kullanma Şekli : Geceleri cilt temizliğinizi tamamladıktan sonra yüz ve boyun bölgesine yukarıya doğru dairesel hareketlerle uygulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.