Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Revitalizing Eye Contour Cream 15ml

3 yorum | 3,67 puan

Ürün kodu: #7447
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Canlandırıcı Göz Kontur Kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
129,00 TL 129,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode Revitalizing Eye Contour Cream - 15 ml
Canlandırıcı göz kontur kremi

Açıklama:

Canlandırıcı Göz Çevresi Kremi -  Yorgunluk izlerini ve şişliklerini azaltarak göz çevrenizin yeniden şekillenmesini sağlar. Hassas göz bölgesi çevresindeki deriyi nemlendirir, tazeler, sıkılaştırır ve bu bölgedeki koyu gölgelenmelerin giderilmesine yardımcı olur.
Bakışlarınız daha canlı, parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşur. Göz hekimlerince test edilmiştir.

Kullanma Şekli : Mor halkalanma, torbalanma şikayeti olan yorgun göz çevreleri için geliştirilmiştir. Sabah ve akşam göz çevresine yeterli miktarda kullanın. Tamamen emilene kadar hafifçe masaj yaparak uygulayın. Uygun skincode bakımı ile işlemi sürdürün.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.