Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode S.O.S. Instant Radiance 30ml


Ürün kodu: #7475
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

S.O.S Anında Işıltı

  % 0 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 109,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode S.O.S. Instant Radiance 30 ml
S.O.S  Anında Işıltı

Açıklama :

S.O.S. Anında Işıltı - Elma ekstresi ve ışığı yansıtıcı pigmentler içerir. Canlandırıcı etkisi ile çizgileri düzgünleştirir ve yorgunluk izlerini anında ortadan kaldırır.  cildi nemlendirir ve gerginliğini alır.Cildiniz sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşur.Uzun süre kalıcı bir parlaklık sağlar

Kullanma Şekli : Yorgun,cansız, mat ciltler için geliştirilmiştir. Sabahları veya gerek duyulan sıklıkta, temizlenmiş yüze uygulanır. Tamamen emilene kadar hafifçe masaj yapılarak uygulanmalıdır. Gözlerle temasından kaçınılmalıdır. Optimal parlaklık için Sıkılaştırıcı Nemlendırme Maskesinden sonra uygulanmalıdır.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.