Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode S.O.S. Oil Control 30ml


Ürün kodu: #7474
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

S.O.S Anında Yağ Kontrolü

  % 0 İNDİRİMLİ 
129,00 TL 129,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Skincode S.O.S. Oil Control 30 ml
S.O.S  Anında Yağ Kontrolü

Açıklama :

S.O.S. Anında Yağ Kontrolü - Parlayan cildi özellikle de T bölgesini (alın,burun ve çene) kısa sürede matlaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Doğal yağ salgısı düzenleyicilerle ve matlaştırıcı pudra ile zenginleştirilmiş olduğu için yağın fazlasını emer ve gözeneklerin nefes almasını sağlar. Cilt temiz, pürüzsüz duru ve mat bir görünüme sahip olur. Makyajın kalıcılığını arttırır. Cildi akne problemlerine karşı korur.

Kullanma Şekli : Sabah veya akşam tercihen makyaj öncesi,cildin temizleme jeli ile temizlenmesi sonrası uygulanır. Tamamen emilene kadar hafif masaj yapılarak uygulanmalıdır. Gözlere temasından kaçınılmalıdır.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.