Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skincode Sun Protection Face Lotion SPF 50+100ml


Ürün kodu: #11724
Son kullanma tarihi:

Tüm Skincode Ürünleri

Güneş Koruyucu Yüz Losyonu

  % 0 İNDİRİMLİ 
99,00 TL 99,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Skincode Sun Protection Face Lotion SPF 50+  100 ml
Güneş Koruyucu Yüz Losyonu SPF 50+  100 ml

Açıklama :

Güneş Koruyucu Yüz Losyonu, Geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması sağlar. Radyasyondan kaynaklanan hücresel zararlara karşı cildi korur. Oksidatif stres, cilt tahrişleri ve güneş yanıklarına karşı cildi korur. Cildin kendi savunma mekanizmasını uyarır ve kendi kendini yenilemesine yardımcı olur. Cildin nemli ve yumuşak kalmasını destekler.

Dermotolojik olarak test edilmiştir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


Kullanma Şekli -Güneşe çıkmadan önce tüm cilde ince bir tabaka halinde sürülür.Etkili koruma için yüzme, yıkanma veya havlu ile kurulanma sonrası tekrarlanmalıdır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.