Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

S.O.S Labbra Dudak Balsamı


Ürün kodu: #12562
Son kullanma tarihi:

Tüm Dottor Ciccarelli Ürünleri

Besleyici, yumuşatıcı ve koruyucu özellikleri ile 2 hafta süreyle her gün kullanım sonrasında dudak derisinde gelişme göstermektedir.

Bu ürünle birlikte 0,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,00 TL 15,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
S.O.S DUDAK BALSAMI

Yatıştırıcı ve koruyucu etki 1 formülde kombine edilmiş yenileyici dudak balsamıdır. 5.5ml.

İçerik: Kebere – Zeytin – Dikenli Armut – Virgin Beeswax (Balmumu) – Allantonin – Vitamin E

Besleyici, yumuşatıcı ve koruyucu özellikleri ile 2 hafta süreyle her gün kullanım sonrasında dudak derisinde gelişme göstermektedir.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR


S.O.S Kişisel Bakım

SAĞLIĞINIZ VE BAKIMINIZ İÇİN...

Cilt, dudak ve tırnaklar her gün dış ajanlar tarafından saldırıya uğruyor. Güzellik açısından onlara dikkat etsek de aslında sağlığımız açısından da korunmaları gerekmektedir.

L’Officinale Del Dottor Ciccarelli S.O.S ürün serisi cilt, dudak ve tırnaklarda oluşan problemlerin yardımına koşuyor.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.