Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Special Care Antipeg Cilt Beyazlatıcı Krem (Tüp) 30ml


Ürün kodu: #18268
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Cilt lekelerinin nedeni, artan melanin pigment oluşumudur.

Bu ürünle birlikte 0,55 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
54,50 TL 54,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Multiactiv Antipeg Cilt Beyazlatıcı Krem (SPF 15) (Tüp) 30ml

Cilt lekelerinin nedeni, artan melanin pigment oluşumudur. Lekelerin en fazla ortaya çıktığı yerler: yüz, göğüs arası ve ellerdir. Doğal veya ışık kaynaklı yaşlanma, hormonel düzensizlikler, sürekli güneş ışığına maruz kalma, tahrişler veya inflamasyon reaksiyonları, cilt epitel dokuda melanin birikmesine ve koyu lekelerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Cilt Aydınlatıcı Krem, daha düzenli bronzlaşma için yeni iki cilt açıcı kompleks olan SEPIWHITE MSHTM (Lipoaminoasit) ve ACTIWHITETM’yi (Bezelye Özü) Salisilik asitle birleştirir. Cilt açıcı kompleksler melanin oluşumunu kontrol eder; buna karşın, salisilik asit ölü cilt hücrelerini yok eder. Aktif içerik maddelerinin yanı sıra, epiderm hücrelerin yenilenmesini hızlandıran ve cildi nemlendirip besleyen A Vitamini ve Soya Yağı, yeni lekelerin ortaya çıkmasını önleyen UVB filtreler içerir
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.