Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Strath 30 ML Damla


Ürün kodu: #10450
Son kullanma tarihi:

Tüm Strath Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,64 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
63,60 TL 63,60 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Strath Damla 30 ml

Birim Formülü:
Her 1 ml çözelti aşagıdaki etkin maddeleri ml olarak içerir.
1. Kediotu (Valeriana officinalis L.) kökü etanollü sıvı ekstresi (1:1) 0.225 gr
2. Çarkıfelek (Passiflora incarnata L.) herba etanollü sıvı ekstresi (1.1) 0.225 gr
3. Nane (Mentha x piperita L.) yaprağı etanollü sıvı ekstresi (1:1) 0.05 gr
4.Yardımcı madde olarak Tıbbi Maya y.m 0.5 gr

Hacim olarak %38 v/v etanol içerir.

Strath Damla kediotu (kök), çarkıfelek (herbal) ve nane (yaprak) ekstreleri içerir ve tıbbi maya bileşenlerinden oluşur.

Kediotu kökü, V. Officinalis L. bitkisinin toprak altındaki taze bölümlerinin 40ºC’nin altında dikkatli olarak kurutulmasıyla elde edilir.
Kökler esansiyel yağlar, monoterpenler, seskiterpenler (valerenik asitler), iridoitler (valepotriatlar) içerir.

Çarkıfelek bitkisi Passiflora incarnata L. bitkisinin toprak üstündeki taze veya kurutulmuş bölümleridir. Ürün flavonoitler (viteksin), maltol, kumarin bileşikleri ve az miktarda esansiyel yağlardan oluşur.

Nane yaprağı Mentha x piperita L. bitkisinin taze veya kurutulmuş yapraklarından oluşur. Ürün en az%1.2 (h/a) esansiyel yağlardan oluşur. Diğer bileşenleri tanenlerdir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.