Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Strivectin Tightening Neck Serum Roller


Ürün kodu: #20011
Son kullanma tarihi:

Tüm Strivectin Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
384,00 TL 384,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!

 Strivectin Tightening Neck Serum Roller

Hafif bir yapıya sahiptir. Yağ içermez.Roller başlığı ile cilt üzerinde yumuşakça masaj yapma özelliğine sahiptir. Anında emilir. Yüz ovali, boyun bölgesine sıkılık ve elastikiyet kazandırır. Çok daha genç bir görünüm kazanılmasına yardımcı olur.

Sabah ve akşam temiz bir boyun, yüz ovali ve dekoltede tercihen Tightening Face &Neck Cream altına uygulanır. Aplikatör AÇIK konumundayken nazikçe serum roller ile uygulanır. Aplikatör kapalı konuma getirilir. Cilt ürünü emene dek masaja devam edilir.

NIA-114™, Jojoba Özü, Zeytinyağı, Hexapeptide, Bitkisel kompleks, Sodyum Hyaluronat, Retinil Palmitat

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.