Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Urgo Çatlak Kremi


Ürün kodu: #19942
Son kullanma tarihi:

Tüm Urgo Ürünleri

Urgo çatlak kremi ayaklarda çatlakların oluşmasını engeller.

Bu ürünle birlikte 0,17 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
16,90 TL 16,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

 Urgo Çatlak Kremi

URGO Laboratuvarları Çatlak Kremi, doğal kokusuyla ayaklarda çatlakların oluşmasını engeller.Alantoin, ruşeym ve shea yağı içeren eşsiz formülü ile cildinizi derinlemesine besler.Cildin esnek olması, çatlak sorunuyla karşılaşma riskini azaltır.

Kullanma Talimatları

Az bir miktar kremi hasarlı bölgelere ihtiyaç olduğu sıklıkla  ve geceleri yatmadan önce sürünüz. Tamamen emilinceye kadar parmak uçlarıyla hafifçe masaj yaparak yediriniz. Özellikle ön taban ve topuk gibi  riskli bölgelere ağırlık veriniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.