Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Vichy Dercos Anti-Dandruff 200ml Kepek Karşıtı Şampuan (Kuru Saç)


Ürün kodu: #4368
Son kullanma tarihi:

Tüm VICHY Ürünleri

Kaşıntı, pullanma, kızarıklık,hassasiyeti alır. Kuru saçlar için şampuan 200ml

  % 0 İNDİRİMLİ 
42,90 TL 42,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

VİCHY DERCOS ŞAMPUAN KEPEĞE KARŞI-KURU SAÇ ANTİ PEL / NORMAL PS 200 ML

Sülfatsız formülü, saç derisine rahatlık katarak saçlarınızı yıkar ve saç derinize nazik davranır. Saçlarınız yumuşak ve ışıltılı görünür. Dermatologlar tarafından bilinen kepek karşıtı etken madde Piroctone Olamine ile Malassezia furfur mayalarının üremesini kısıtlar ve epidermisin dokusunu düzenler. Alman papatyasında doğal olarak bulunan Bisabolol yatıştırıcı özellikleriyle bilinmektedir. Saç derisi eski sağlığına kavuşur: kepek yok olur ve saç derisi yatışır. - İlk uygulamadan itibaren ısrarcı kepeğe karşı etkilidir. - İlk uygulamadan itibaren saç derisini yatıştırır. - Tedaviden 6 hafta sonrasına kadar etkisi sürer. Saç derisi eski sağlığına kavuşur: anında kepeksiz saçlar ve uzun süreli etki.

Açıklama:

İlk kullanımdan itibaren inatçı kepeklere etki eder. Saçları gözle görünen kepekten arındırır. Düzenli kullanımla kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Kepekli, kuru ve kaşıntılı saçlar içindir.
Selenyum DS içeren ilk patentli formül.
Kepeğe karşı güçlü etkin bileşim Selenyum Disilfure ve hücrelere nüfuz eden gerçek çimento Cohesyl TM.
Taze ve saran formüllüdür.
1973 yılından itibaren saçın gelişimi ve saç dökülmesi üzerinde öncü bir uzmanlık. Saç derisi aktivitesinin tetiklenmesi ve iyileştirilmesi için dermatoloji tarafından tanınan saç ile ilgili aktif maddeler. Etkinliği kanıtlanmış. Saç lifi üzerinde keyifli dokusu ile gözle görünür sonuç. Saç tipine uygun ürünler.

Kullanım:
İlk kullanımda saçınızda uyguladıktan sonra 2dk. bekletin ve sonra yıkayın. Devam eden kullanımlarda masaj yaparak uygulayın ve yıkayın.
4 haftalık bir kür.
Göz ve zarar görmüş bir cilt ile temastan kaçının.
Göze kaçması halinde hemen yıkayın.

Sonuçlar:
İlk kullanımdan itibaren inatçı kepeklere etki eder. Saçları gözle görünen kepekten arındırır. Düzenli kullanımla kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.