Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Viflex 30 Efervesan Saşe


Ürün kodu: #20977
Son kullanma tarihi:

Tüm Pharmax Ürünleri

Glukozamin, kondroitin, MSM üçlüsü tip II kollajen ve C-vitamini ile güçlendirilmiş

Bu ürünle birlikte 0,95 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
95,00 TL 95,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Viflex 30 Efervesan Saşe

Glukozamin, kondroitin, MSM üçlüsü tip II kollajen ve C-vitamini ile güçlendirilmiş.

Kullanım Kolaylığı

EFFERVESAN formu yutma zorluğunu ortadan kaldırmıştır.

Kıkırdak dokunun onarımı ve yeniden oluşumunda etkili olur. İçerdiği kollajen sayesinde; kıkırdak dokusunun hem sağlamlığını, hem esnekliğini sağlar. Kıkırdak yıkımının önlenmesine yardımcı olur. Eklem srvısınm artırılmasında destekleyicidir.

Glukozamin sülfat 1.200mg
Kondroitin sülfat 1.400mg
Metilsülfonilmetan 250mg
Vitamin C 60mg
Tip II kollajen 40mg

Glukozamin

Glukozamin vücutta özellikle iskelet sisteminde önemli fonksiyona sahip bağ dokusunun ana maddelerindendir. Glukozamin, tendofl, bağ, omurlar arası disklerde, hücre zarında, eklem içi yastıklarda ve kıkırdak dokusunda bulunur. Glukozamin, kıkırdak dokusunun hasarının ilerlemesini yavaşlatır.

Kondroitin

Kıkırdak ve bağ dokularının doğal yapısında yer alır. Glukozamin ile birlikte fıkırdak dokusunun güçlenmesini Ve korunmasını sağlar. Yüksek su tutma kapasitesi nedeniyle, kıkırdağın elastisitesine belirgin bir katkısı vardır. Eklem aralığı daralmasına karşı koruyucudur.

MSM

 Eklem ve kıkırdaklara elastik bir yapı kazandıran, kollajen oluşumu için gerekli olaıf organik sülfür kaynağıdır. Güçlü analjezik etkiye sahiptir.

Tip II kollajen

 Artrit konaklı ağrının azaltılmasını destekler, kıkırdak dokusunun hem sağlamlığını hem de esnekliğini sağlamaya yardımcı olur. İnce bağırsakda payer plaklarında antijel olarak algılandıktan sonra lenfoid dokuya iletilir. Lenfoid dokuda düzenleyici T lenfositlerine aktive olarak IN-4 IN-6 IN-TO ve TGF beta stokinlerini salgılar. Bu stokinler yıkıma neden olan yardımcı T Lenfositlerini baskılayarak enflamasyonu sona erdirir.

Vitamin C

 C-vitamini bağ doku oluşumu için önemli bir maddedir. Güçlü antioksidan etkisi nedeniyle kıkırdak yıpranmasının azalmasına yardımcı olur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.