Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Zade Vital Sızma Zeytinyağı


Ürün kodu: #20901
Son kullanma tarihi:

Tüm Zade Vital Ürünleri

Sızma Zeytinyağı Cam Şişe

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,00 TL 18,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Zade Vital Sızma Zeytinyağı

Tüm dünyada en sağlıklı beslenme tarzı olarak kabul edilen Akdeniz tipi beslenmede temel yağ olan zeytinyağı oleik asit, fenolik bileşikler (oleuropein) ve skualen içerir.

Yapısında bulunan yüksek miktardaki Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 yağ asitleri sayesinde  başta çocuklar ve  büyüme çağındaki gençler için değerli bir besin kaynağıdır.

Ayrıca A,D,E,K vitaminlerini içerir. Zeytinyağıantioksidan etkileriyle hücre yenilenmesinde ve yaşlanma etkilerinin geciktirilmesinde yardımcı olabilir.

Cilt sorunlarında da destekleyici olarak yaygın olarak kullanılabilmektedir.

KULLANIM ŞEKLİ

Besin desteği olarak günde 1-2 tatlı kaşığı

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.