Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Zade Vital Zeytinyağlı Kudret Narı 8x20ml


Ürün kodu: #20916
Son kullanma tarihi:

Tüm Zade Vital Ürünleri

Zeytinyağlı Kudret Narı

Bu ürünle birlikte 0,99 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
99,00 TL 99,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Zade Vital Zeytinyağlı Kudret Narı 8x20ml

Diyabet (Şeker) hastalığı,

Zeytinyağlı kudret narının içeriğinde birçok fitobileşik yer almaktadır.

Kudret narındaki "Polipeptid k (PPK)" gibi bileşikler kan şekerini düşürücü aktivite gösterebilmektedir.

Bu hipoglisemik etkinin; içindeki aktif bileşiklerin insülin benzeri yapıda olmaları ve glikoz toleransını iyileştirmesi olduğu gösterilmiştir.

Kudret narındaki fitobileşiklerin; insülin sekresyonunu, dokulara glikozun geri alımını, karaciğerdeki glikojen sentezini ve glikoz oksidasyonunu artırıp, hepatik glikoneogenezisi azaltarak etki gösterdiği düşünülmektedir.

Bu nedenlerden dolayı zeytinyağlı kudret narı; diyabetli hastalarda kan şekerinin düşürülmesine yardımcı olarak kullanılabilmektedir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.