Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Zate Vital Yer Fıstığı Yağı


Ürün kodu: #20894
Son kullanma tarihi:

Tüm Zade Vital Ürünleri

Yer Fıstığı Yağı

Bu ürünle birlikte 0,11 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,00 TL 11,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Zate Vital Yer Fıstığı Yağı

Yer fıstığı yağının içeriğindeki yağ asitlerinin kandaki lipid profili üzerine olumlu etkileri vardır.

Beslenmeyle alınan doymuş yağ asitlerinin yerine doymamış yağ asitlerinin daha sık tüketilmesi iyi huylu HDL kolesterol oranının artmasına, kötü huylu LDL kolesterol, trigliserid ve yağ oksidasyonu oranının azalmasına yardımcı olur.

Bu sayede kalp ve dolaşım sistemi üzerinde olumlu etkiler gözlenebilir. Bazı çalışmalarda yer fıstığı tüketim sıktığı ile vücut kitle indeksi arasında ters orantı oLduğu belirtilmektedir.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.