yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

1986 yılında, aynı zamanda International Dermal Institute’un kuruculari olan Jane ve Raymond Wurwand tarafindan Amerika'da kurulan cilt bakım ürünleri markasdır. Genelde doktorlar ve terapistler tarafından önerilen, çok etkili ürünleri olan bir markadır. 

Markanın etkili ürünleri arasında, aşırı hassas ve çevre etkenlerine duyarlı, her şeye tepki veren ciltler için Soothing Protection Spray, Barrier Repair, Gentle Soothing Booster gibi kaliteli ürünler olan vardır. Total Eye Care isimli gözaltı kremi, Dermalogica kullananlar tarafından mucize olarak yorumlanmaktadır. Intensive Moisture Balance gece kremi ve Essential Cleansing Solution temizleme losyonu, cilt temizliğinden sonra yüzü gerdirme operasyonu geçirmiş gibi gerilenlere tavsiyedir. Dermalogica kullananlar, yaptıkları yorumlarda markayı cilde en iyi gelen, en uyum sağlayan ve en faydalı cilt bakım ürünü olarak nitelendirmektedir.

Toplam 8 ürün bulundu, sayfa 1/1
Sırala
Sayfada
ürün
Dermalogica Daily Defense Block Spf15 100 ml
Stok Tükendi
Dermalogica Dermalogica Daily Defense Block Spf15 100 ml

Yağsız, kalıp gibi görünmeyen, kolay emilen gündüz koruması

₺311,00
Dermalogica Clean Bar 142 gr
Stok Tükendi
Dermalogica Dermalogica Clean Bar 142 gr

Cildin doğal nem bariyerini aşındırmadan yüzeydeki aşırı yağı ve birikimleri giderir.

₺135,00
Dermalogica Daily Microfoliant 75 gr
Stok Tükendi
Dermalogica Dermalogica Daily Microfoliant 75 gr

Tüm cilt tipleri için benzirsiz pirinç bazlı enzim toz, cansız ve ölü tabakada mikro-eksfoliasyon yapar ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirip aydınlatır.

₺402,00
Dermalogica Extra Firming Booster 30 ml
Stok Tükendi
Dermalogica Dermalogica Extra Firming Booster 30 ml

Kuru ve zamansız yaşlanan ciltler için gözlemlenebilir sonuçlar için cilde enerji sağlayan, gerginleştiren ve ince çizgileri yumuşatan bakım.

₺299,00
Filtreyi kaldır
Kategoriler

Seri