yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

İnternette yüzlerce rakibimiz varken, bizi tercih eden onbinlerce insanın bir sebebi olmalı...

 Kozmium "Eczane"dir.


Reçete İnterenet Mağazacılık ticari ünvanı ile faaliyet gösteren Kozmium, Sakarya'nın en büyük eczanesi olan "Merkez Eczane"si iştiraki ile 2014 yılında kurulmuştur. 1948 yılında kurulan "Merkez Eczanesi" uzman ve deneyimli kadrosu ile tarihi Uzunçarşı içerisinde sağlık sektöründe üç kuşaktır hizmet vermenin kıvancını yaşamaktadır.

Merkez Eczanesi  Merkez Eczanesi  Merkez Eczanesi  Merkez Eczanesi


 Kozmium "Güvenli"dir.


Kozmium.com'a üye olan ve sipariş veren müşterilerimizin -kredi kartı bilgileri hariç-  tüm bilgileri şifrelenerek sunucularımızda depolanır ve 3.şahıslarla ve firmalarla asla paylaşılmaz. Bu üye olurken imzalanan Üyelik Sözleşmesi ile de kayıt altına alınarak saklanır. 

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart bilgileri sitemizde kurulu olan 256 bit SSL ile ilgili bankaya güvenli bir şekilde gönderilir ve asla sunucularımızda tutulmaz. Sitemizde, "Green SSL" olarak da bilinen, kullanıcı güvenliğini maksimize eden ve e-ticarette en yüksek güvenlik sertifikası olarak kabul edilen EV SSL  (COMODO RSA Extended Validation Secure Server CA) kullanılmaktadır.

Kozmium.com'da sizi rahatsız edecek, endişeye sevkedecek hiçbir unsur bulamazsınız. Kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle ve kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Yeşil Adres Çubuklu - Güvenli Kozmium.com


 Kozmium "Hesaplı"dır.


Kozmium'da bini aşkın markanın, yüzlerce kategoride 10.000'e yakın ürününü bulabilirsiniz. Bu ürünlerin bir çoğu piyasada yada eczanede bulabileceğiniz fiyatlardan çok daha hesaplıdır. Sektörde çokça tercih edilen Bioderma, Avene, La Roche Posay, Nuxe Paris, Vichy gibi dev markaların ürünlerini %25, %40, hatta %50 gibi indirim oranları ile satışta görebilirsiniz.

Bioderma, Laroche, Vichy

Bu markaların yanı sıra, kategorisinde çokça tercih edilen ve ciddi fiyat avantajı sağlayan bir çok marka ve ürünü Outlet Ürünleri kategorisinde, hiçbir şekilde kargo bedeli ödemeden satın alabileceğiniz ürünleri Kargo Bedava kategorisinde, gün içerisinde 15:00'den önce verilen siparişlerde süper hızlı bir şekilde kargolanan ürünleri Süper Hızlılar kategorisinde bulabilirsiniz.

Kozmium kullanıcıları, düzenli olarak gönderdiğimiz e-posta bültenlerimizi takip ederek, birçok marka ve üründe kişiye özel indirim kuponları ve Hediye Çeki kazanma şansı elde edebilirler. Böylece zaten indirimli olan binlerce ürünü çok daha cazip hale getirebilirler.


 Kozmium "%100 Müşteri Odaklı"dır.


100% Müşteri Odaklı Kozmium

Kozmium'dan üye olan, sipariş veren her müşteri bizim için özeldir. Bunu siparişinizi verdiğiniz andan itibaren size hissettirmeye çalışan, işinde uzman bir ekibimiz vardır. Siparişinizi, ürünlerinizi, adresinizi ve ilgili tüm bilgileri inceliyor, siparişinizi taahhüt edilen süre içerisinde hazırlayıp kargoya teslim ediyor ve size kargonuz ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz. Kargonuzun, taşınma esnasında yaşanabilecek tüm sorunları size yansıtmadan çözmeye çalışmakta ve siparişinizin elinize ulaşıp ulaşmadığını düzenli olarak takip etmekteyiz.

Siparişiniz ile ilgili, satın aldığınız ürünler, kargo taşıması esnasında yaşanan sorunlar, vs. aklınıza gelebilecek her türlü sorunda müşteri hizmetleri temsilcilerimiz hizmetinizdedir. ZopimChat ile online olarak, info@kozmium.com ile e-posta yoluyla ve 0850 333 2558 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz.

Kozmium.com'da sipariş öncesi ve sonrası süreçlerde, hiçbir problem yaşamamanız için özenle çalışıyoruz. Sizin de bu konuda söyleyecek sözünüz varsa dinlemeye hazırız. Lütfen İletişim sayfamızdan bize bu konuda önerilerinizi iletmekten çekinmeyiniz.


 Kozmium "Yasal"dır.


Kozmium'da gereken izinler alınmamış, ilgili bakanlıklarca onaylanmamış hiçbir ürün satışı yapılmamamaktadır. Tüm ürünler, üretici/ithalatçı firma garantisi altındadır. Kozmium.com üzerinde yer alan tüm ürünlerin yasal olarak depolanmasını ve satışını sağlayan İl Tarım Müdürlüğünün TR-54-K-007726 nolu İşletme Kayıt Belgesi bulunmaktadır. Ayrıca Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Faaliyet Belgesi ve Serdivan Belediyesi'nden İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı da bulunmaktadır.

İşletme Kayıt Belgesi  İşyeri Çalıştırma Ruhsatı  Faaliyet Belgesi

 

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz...
Kozmium.com Ekibi