yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

En çok sorulan soruları sizin için cevapladık. Sorunuz aşağıda yer almıyorsa lütfen İletişim Formu ile tarafımıza bildiriniz...

Size nasıl ulaşabilirim?

ÜYELİK VE HESAP

Üye olmak ücretli midir? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim? Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor? Üyeliğinin avantajları nedir? Güvenliğimden emin olabilir miyim? Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim? Geçmiş siparişlerimi görebilir miyim? Üye girişi yapamıyorum, ne yapmam gerekli? Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

SİPARİŞ AŞAMASI

Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim? Nasıl sipariş verebilirim? "Alışveriş Sepeti" nedir? Siparişimin işleme konulduğunu ve takibini nasıl öğrenebilirim? Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım? Siparişimi nasıl iptal edebilirim? Satılan ürünler garantili mi? Garanti süresi ne kadardır? Stok sorunları Hatalı ve eksik siparişler

ÖDEME BİLGİLERİ

Satılan ürünlere KDV dâhil mi? Ödeme seçeneklerim nelerdir? "Kapıda Ödeme" var mı? Kredi Kartım ile güvenle alışveriş yapabilir miyim? Kredi kartım onaylanmadı, ne yapmalıyım? CCV2 numarası nedir?

KARGO VE TESLİMAT

Kargo ücretleri ne kadardır? Siparişim elime ne zaman ulaşır? Satın aldığım ürün hasarlı veya eksik çıkarsa ne yapmalıyım? Aldığım ürünü nasıl iade ederim? İade süresi ne kadar? Ürünler garantili midir? Siparişim elime ulaşmadı, ne yapmalıyım? Ürünlerin teslimat şekilleri arasında farklılık olabilir mi? Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?