yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

Sağlıklı ve kazançlı alışveriş herkesin hakkı. %100 müşteri memnuniyeti ile insan odaklı alışveriş ve satış sonrası destekle tanışın...

Biz kimiz?

2007 yılında internet üzerinden sağlık, medikal ve kozmetik ürünleri pazarında  hizmet veren saglikdeposu.net'i  kurarak e-ticarete giriş yapan firmamız, uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleriyle karşılamaya çalışmıştır. İnsan odaklı çalışma stratejimiz ile insanlarımızın yaşamlarında mutlu, sağlıklı ve bakımlı olmaları için onlara sağlık ve güzellik danışmanlığı sunarak sektörde kendine yer edinmiştir. Bu süreçte siz değerli ziyaretçilerimizle beraber edindiğimiz tecrübe ile yeni ve heyecanlı bir projeye yelken açmanın  planlaması yapılmıştır.

kozmium.com, bu süreçte ortaya çıkmış e-ticaretin sınırlarını aşmayı hedefleyen, yeni trendler ve alışkanlıklar üretmeyi planlayan %100 müşteri memnuniyeti amaçlayan tamamen insan odaklı bir projedir. Bu projede 5 yıllık e-ticaret deneyimimize, 50 küsür yıllık eczane kültürümüze ve siz değerli ziyaretçilerimizin geri dönüşlerine güvenimiz sonsuzdur.

Misyonumuz

  • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
  • Yeni hedefimiz internetin bir numaralı sağlık-güzellik ürünleri sağlayıcısı olmak.

Vizyonumuz

  • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti

Vazgeçilmez Değerlerimiz

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
  • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Sizin kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir.
  • Sitemizde reçeteli veya reçetesiz ilaç alışverişi yapılmamaktadır.
  • Sitemizde bulunan tüm ürünler Tarım ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir. Toplum sağlığına uygun olmayan ürünler sitemizde satılamaz. Satılan tüm ürünler uzmanlar tarafından onaylanarak uygun görüldüğü takdirde site içeriğine dahil edilmektedir.

Kurumsal Bilgiler

Reçete İnternet Mağazacılık Tic. Ltd. Şti.
YeniCami Mahallesi Adnan Menderes Cad. 
Atagün İş Merkezi No:1/Z11 Adapazarı / Sakarya
Ali Fuat Cebesoy Vergi Dairesi. No: 7340749431