yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

Kozmium.com'da kazanmada sınır yok! Yüzlerce kampanya ve binlerce avantajlı ürün yanında artık her ürüne kozmipara kazanacaksınız...

Kozmipara, sadece kozmium.com sitesinde geçerli olan, belli kurallar çerçevesinde kazanılabilen ve siparişlerde harcanabilen sanal bir paradır.

1 kozmipara = 1 TL değerindedir.

kozmipara, kazanmanın 3 farklı yolu vardır;

Siteye üye olarak

Sitemize üye olan tüm ziyaretçilerimize 1 TL kozmipara otomatik olarak yüklenmektedir. Kozmipara sitemizde aktif olmadan önce, üye olan eski üyelerimiz için de bu işlem otomatik olarak tanımlanmıştır. Hesabınıza giriş yaparak kozmipara'larınızı kontrol edebilirsiniz. Kozmipara kozmium üyelerinin bir avantajıdır ve üye olmak tamamen ücretsizdir. Üye olmak için tıklayınız.

Alışveriş yaparak,

Sitemizden yapacak olduğunuz tüm alışverişleriniz için, sipariş tutarınca ve satın almış olduğunuz ürünlere göre %0,1 ile %2 arasında değişen oranlarda kozmipara kazanma şansına sahip olursunuz. Kozmipara tüm ürünler için geçerli olmakla beraber marka ve ürünlere göre kampanya dönemlerinde farklılık gösterebilmektedir.

Ürünlere yorum yazarak,

Ürünler hakkında diğer müşterilerimiz tarafından yapılan yorumların sizin için öneminin farkındayız. Bu sebeple, ürün sayfalarında yer alan "Yorum Yap" linki ile ürünler hakkında yorumda bulunan ziyaretçilerimiz 0,10 ile 0,25 arasında kozmipara kazanma hakkını elde ederler. Yapılan yorumlar site moderatörleri tarafından onaylanarak işleme alındıktan sonra hesaplarına kozmipara yüklemesi yapılacaktır.

Yapılan yorumlar, olumlu yada olumsuz olmasından ziyade ürünü kullanmış kişiler tarafından yapılması, net bir şekilde ürün hakkında bilgi içeren, okuyan diğer ziyaretçilerimizi aydınlatıcı seviyede olması gerekmektedir. Küfür ve argo kelimeler içeren, hakarete varacak seviyede eleştirel ve tekrar eden yorumlar dikkate alınmayacaktır.

Not: Yorumların  inceleme ve onay işlemi site moderatörlerimiz tarafından yapılmaktadır. Yapılan yorumların kalitesine göre onaylanıp onaylanmamasına sadece moderatörlerimiz karar verebilirler. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 

Üyelerimiz kazandıkları kozmipara'ları, üye girişi yaptıktan sonra kullanıcı menüsünde yer alan hesabım sayfasından takip edebilirler.

Siparişlerinizde kozmipara, kullanmanın 2 koşulu vardır;

Sepet tutarınız -varsa kargo ve ödeme komisyonu hariç- KDV dahil 100 TL ve üzerinde olmalıdır. 100 TL ve üzeri tüm siparişleriniz için tam sayı değerindeki tüm kozmipara'larınızı kullanabilirsiniz. 100 TL altı siparişlerde ve ondalık değerdeki kozmipara'lar kullanılamamaktadır.

Not 1 - Siparişte kazanılan kozmipara'lar, siparişiniz tamamlandığında ve  durumu  tarafımızdan "Tamamlandı" olarak değiştirildiğinde ilgili hesaba aktarılır. Siparişiniz tamamlanmadan kazandığınız kozmipara'lar hesabınıza aktarılmaz.
Not 2 - Kozmipara değeri satın alınan ürün bedelinin % 0,5 ile % 2'si arasında değiştiğinden, kazandığınızda hesabınıza yüklenen kozmipara ürün sayfasında gördüğünüz kozmipara değerinden az da olsa farklılık gösterebilir. Bu farklılık ondalık değerde ve kimi zaman fazla, kimi zaman eksik olabilmektedir.
Not 3 - Sipariş yoluyla veya üye olarak veya yorum yaparak kazanılan kozmiparalar tamamen Kozmium'un tasarrufundadır ve müşterilerimize "hediye" olarak sunulmaktadır. Belli dönemlerde artış olabileceği gibi, bazen azalma yada tamamen iptal olma durumu da söz konusu olabilir. Kozmium herhangi bir gerekçe göstermeksizin bu uygulamayı sonlandırma hakkını saklı tutar.